Bjørndalskarusell 3
Løp 1 Bjørndal idrettspark 12.02.2006

Rennleder: Arne Lie
Løypesjef: Arne Lie

Resultat

3 år 0,5km klas.
PlassStartTid
 0003Martin Aleksander DahlBjørndal IF  
 0004Vincent MborjaBjørndal IF  
 0005Sigurd Engen SigurdssomBjørndal IF  
 0007Martin Foss FrølandBjørndal IF  
 0008Brage Brandtzæg RamsrudBjørndal IF  
 0010Victor GrønengBjørndal IF  

8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.
4 år 0,5km klas.
PlassStartTid
 0014Selma RotåsBjørndal IF  
 0015Sunniva Beate DietrichBjørndal IF  
 0016Kristoffer SæterBjørndal IF  
 0017Astrid HardalBjørndal IF  
 0018Erik Boye HalvorsenBjørndal IF  
 0020Kaja Emilie StensethBjørndal IF  

7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.
5 år 0,5km klas.
PlassStartTid
 0022Bertine Aas HansenBjørndal IF  
 0023Sandra HubachBjørndal IF  
 0024Michelle RustadBjørndal IF  
 0025Joakim BergstrømBjørndal IF  
 0027Henriette RundeRunde skiklubb  
 0028Joakim KjærBjørndal IF  
 0029Thea Moen JohansenBjørndal IF  
 0030Irene StrupstadBjørndal IF  
 0031Ine Brudevik EitrheimBjørndal IF  
 0032Andrea Elvrum HandalBjørndal IF  
 0033Samuel TuesønBjørndal IF  
 0034Martin SørlieBjørndal IF  
 0035Kamilla BjørgumBjørndal IF  
 0036Tim Marius JonlundBjørndal IF  
 0037Hanne SchwartzBjørndal IF  

16 påmeldte. 16 startet. 15 resultater.
6 år 1km klas.
PlassStartTid
 0040Trissan YoungBjørndal IF  
 0041Tanseli RotåsBjørndal IF  
 0042Noman MasoodBjørndal IF  
 0043Espen BaldisholBjørndal IF  
 0044Charlotte TømmeråsBjørndal IF  
 0045Jan Olaf StorengBjørndal IF  
 0046Dimitri HermannssonBjørndal IF  
 0047Adrian HåvelsrudBjørndal IF  
 0048Sebastian DietrichBjørndal IF  
 0049Marte HardalBjørndal IF  
 0050Hermann Owren EltonBjørndal IF  
 0051Didrik TorgersenBjørndal IF  
 0052Lea Nistad TorsteinsenBjørndal IF  
 0053Emilie Myhre LarsenBjørndal IF  
 0097Emma AxBjørndal IF  

15 påmeldte. 15 startet. 15 resultater.
7 år 1km klas.
PlassStartTid
 0054Inez BasmaBjørndal IF  
 0055Anthony MborjaBjørndal IF  
 0056Afifah RehanBjørndal IF  
 0057Jassir RahouBjørndal IF  
 0058Sondre Emil Sø HalvorsenBjørndal IF  
 0059Sindre Brandtzæg RamsrudBjørndal IF  
 0060Martine Elvrum HandalBjørndal IF  
 0061Thea Elisabeth SimensenBjørndal IF  
 0062Joar SkredeBjørndal IF  
 0063Simon Dieseth AndersenBjørndal IF  
 0064Stian HansenBjørndal IF  
 0065Eskil Brudevik EitrheimBjørndal IF  
 0066Joakim BjørgumBjørndal IF  
 0067Lars Magnus En EllingsenBjørndal IF  
 0068Sander StensethBjørndal IF  
 0069Lars Erik BringsjordBjørndal IF  
 0071Isak Hagen KarlsenBjørndal IF  
 0072Simen Foss FrølandBjørndal IF  
 0098David HelgesenBjørndal IF  

20 påmeldte. 20 startet. 19 resultater.
J 8 år 1km klas.
PlassStartTid
 0073Tina MøllerBjørndal IF  
 0074Sonja MborjaBjørndal IF  
 0075Maria HubuchBjørndal IF  
 0076Kristin HåkonsenBjørndal IF  
 0077Imam BurasBjørndal IF  
 0079Thea Ulrikke HaugBjørndal IF  
 0080Andrea SchwartzBjørndal IF  
 0081Marlene JohansenBjørndal IF  
 0082Ingvild HardalBjørndal IF  
 0083Ida Marie HalvorsenBjørndal IF  
 0084Henriette KihleBjørndal IF  
 0085Eline FigenschauBjørndal IF  
 0086Mie Engen SigurdssomBjørndal IF  
 0087Kathrine BaldisholBjørndal IF  

15 påmeldte. 15 startet. 14 resultater.
J 9 år 1km klas.
PlassStartTid
 0089Veslemøy WågeBjørndal IF  
 0090Sibel RotåsBjørndal IF  
 0091Jeanette SaadBjørndal IF  
 0092Maria RehmanBjørndal IF  
 0093Kaia BjørnlandBjørndal IF  
 0094Marthea Myhre LarsenBjørndal IF  
 0095Malin W. LarssonBjørndal IF  
 0122Chamilla Høvik AndersenBjørndal IF  

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
G 8 år 1km klas.
PlassStartTid
 0099Jonas SaadBjørndal IF  
 0100Aralle WambariBjørndal IF  
 0101Simen WahlBjørndal IF  
 0102Nicolai MolstadBjørndal IF  
 0103Magnus BringsliBjørndal IF  
 0104Thomas BakkeBjørndal IF  
 0105Sebastian BjørnsonBjørndal IF  
 0106Simen NordengBjørndal IF  
 0107Anders Litho AasBjørndal IF  

9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.
G 9 år 1km klas.
PlassStartTid
 0111Vetle BasmaBjørndal IF  
 0112Alex Andre RustandBjørndal IF  
 0113Mathias TorgersenBjørndal IF  
 0114Jonas Klyve KvarudBjørndal IF  
 0115Eirik LøbergBjørndal IF  
 0116Aksel StrupstadBjørndal IF  
 0117Fillip LøkenBjørndal IF  
 0120Jonas Wold ØstrømBjørndal IF  

10 påmeldte. 10 startet. 8 resultater.
J 10 år 2km klas.
PlassStartTid
10124Hanne LerkerødBjørndal IF10.13 
20126Jeanette MolstadBjørndal IF12.2402.11
30123Ikram HammaniBjørndal IF13.0002.47
40121Ibtisan HannaniBjørndal IF13.5803.45

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
J 11 år 2km klas.
PlassStartTid
10131Henriette Elvrum HandalBjørndal IF09.02 
20130Emeline KihleBjørndal IF09.4300.41
30129Maryam WabariBjørndal IF13.0804.06

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
J 12 år 2km klas.
PlassStartTid
10135Henriette Ek SvennignsenBjørndal IF06.49 
20133Jean SaadBjørndal IF14.1507.26
30134Aicha RahouBjørndal IF15.2908.40

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
G 10 år 2km klas.
PlassStartTid
10140Anders SørensenBjørndal IF07.49 
20141Andre` JohansenBjørndal IF09.2601.37
30142Sebastian KjærBjørndal IF09.4701.58
40139Steffen TømmeråsBjørndal IF12.0304.14
50138Achmed, Josef Ali HassanBjørndal IF13.2405.35
60125Hajar RahouBjørndal IF14.1706.28

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
G 11 år 2km klas.
PlassStartTid
10149Christoffer KjærnsmoBjørndal IF08.10 
20148Fredrik Røed-johansenBjørndal IF08.4700.37
30146Sebastian SchipperBjørndal IF09.3101.21
40147Tommy Sørlie HaugenBjørndal IF10.0501.55
50145Stian DiesethBjørndal IF10.1202.02
60144Jon Espen BergstrømBjørndal IF14.1406.04
70143Omot KartBjørndal IF14.1706.07

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
G 12 år 2km klas.
PlassStartTid
10151Lars MesselBjørndal IF07.03 
20153Jonas WahlBjørndal IF07.5700.54
30154Ole Martin NordbyBjørndal IF08.4501.42
40155Simen LøbergBjørndal IF09.3602.33
50156Knut Axel BjåenBjørndal IF10.0303.00
60152Bile WabariBjørndal IF11.3904.36
70150Yasin HamaniBjørndal IF12.5905.56
80167Christoffer Høvi IversenBjørndal IF30.0623.03

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
J 13 år 4 km klas.
PlassStartTid
10159Stina Elise Gjø SimensenBjørndal IF16.50 
20158Eila BasmaBjørndal IF18.4601.56

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
J 14 år 4 km klas.
PlassStartTid
10162Marte Helene HalvorsenBjørndal IF15.51 
20164Martine Finnøy HageBjørndal IF17.2501.34
30163Siri Belsby LieBjørndal IF19.4003.49

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
G 13 år 4 km klas.
PlassStartTid
10173Mats Ulvund PaulsbergBjørndal IF14.43 
20175Anders RikvoldBjørndal IF14.5100.08
30174Ørjan JohansenBjørndal IF15.4801.05
40172Daniel Røed-johansenBjørndal IF16.1201.29
50171Sindre HenriksenBjørndal IF18.4404.01
60170Martin Hågensen StrømBjørndal IF22.1007.27
70169Alexander KyllerudBjørndal IF25.5511.12

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
G 14 år 4 km klas.
PlassStartTid
10176Christoffer ØstrømBjørndal IF13.52 

2 påmeldte. 2 startet. 1 resultater.
G 15 år 4 km klas.
PlassStartTid
10183Håvard Lund EidheimBjørndal IF07.42 
20182Andre KjærnsmoBjørndal IF12.5605.14
30181Morat KartBjørndal IF23.0415.22

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Kvinner senior 6 km klas.
PlassStartTid
10193Tone BelsbyBjørndal IF24.05 
20195Marit BakkeBjørndal IF45.4421.39
30194Anita RotåsBjørndal IF49.4425.39

4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.
Menn senior 6 km klas.
PlassStartTid
10199Thor-erik MesselBjørndal IF16.28 
20197Rune LøbergBjørndal IF20.5004.22
30198Morten JohansenBjørndal IF21.1104.43
40200Tom EllingsenBjørndal IF22.5606.28

5 påmeldte. 5 startet. 4 resultater.